‘Yargı’nın Savcı Derya’sı Şükran Ovalı’dan alkışlanacak hareket!

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’nın başşehri Roma’da nikâh masasına oturan, Ağustos 2018’de Mihran Ela’nın dünyaya gelmesiyle birinci defa anne olma sevinci yaşayan Şükran Ovalı, geçtiğimiz aylarda Re Touch Mag’in kapağı olmuştu. Dergiye verdiği röportajda kızı ve evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Kanal D dizisi ‘Yargı’nın Savcı Derya’sı, “Caner Bey ile tanışmadan evvel evlilik ve anne olma fikrine nasıl bakıyordunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Açıkçası düşünmüyordum. Çok da isteğimi hatta yüreğim yoktu evliliğe ancak her vakit çok anaç biriydim. Çocukları daima çok sevmişimdir, bunu beni yakından tanıyanlar çok düzgün bilir. Hayatın size ne getireceğini bilemiyorsunuz natürel, çok şükür ki Caner’le yollarımız kesişti. Artık ailem, her şeyim ve tekrar ‘iyi ki’ diyorum. İstikrar sabır ve cüret… Daima teşekkür ediyorum vazgeçmediği için. Ön yargı işte. Her türlüsü ziyan, neyse ki sonuç hoş.

“MİHRAN’LA YİNE DOĞDUM”

Mutlu bir evliliği olan 37 yaşındaki oyuncu, “Mihran Ela’nın doğumundan sonra nasıl bir değişim yaşadınız?” sorusunu ise “Anne olunca çok fazla değişim de beraberinde geliyor. Anne olmadan evvel güya daha fazla kendinizi etrafa onaylatmaya çalışıyorsunuz, meslek hayatınızı da özel hayatınızı da. Mihran’la birlikte ben de bir birey olduğumun farkına vardım. Onaylatma hissim kalmadı ve hayatta en çok kızımı sevecek olmak rahatlattı beni. Hakikaten düşünüyorum da, onsuz ne yapmışım çok vakit? Mihran olmadan evvel güya eksikmişim ve kızımla tamamlandığımı hissediyorum. ‘Onunla tekrar doğdum’ diyebilirim. Daima güçlü bir kadındım, yıllardır kendi ayaklarım üzerinde duruyorum fakat artık daha güçlü hissediyorum kendimi. Kısa yoldan söylemem gerekirse; hamdım, piştim” formunda cevaplamıştı.

“EVDE VAKİT GEÇİRMEYİ SEVERİM”

“Gün bitince mesken ortamında nasıl biri Şükran Ovalı?” sorusu üzerine Ovalı, “Sakin, pijamalı, sevdikleriyle vakit geçiren, kızının tabanından ayrılmayan biri. Evcimenimdir, konutta vakit geçirmeyi çok severim. Sağlam dostlarım var, seçilmiş ailem her biri. Sıkça onlarla bir ortaya geliriz kesinlikle. Sevdiklerimle birlikte kalabalık sofralarda vakit geçirmeyi çok severim” tabirlerini kullanmıştı.

ÇEŞME’DE TATİL KEYFİ

Ovalı, yaz aylarında ise eşi Erkin ile birlikte Çeşme Alaçatı’da bulunan meskenlerinde tatil yapmıştı. Ünlü bir plajda görüntülenen ve kendilerine ayrılan localarında uzun müddet sohbet eden ikili, ilerleyen saatlerde el ele denize girmişti. Bir müddet denizde duran Erkin ve Ovalı, havanın rüzgarlı olması sebebiyle yüzüp yüzmemekte kararsız kalmıştı.

Neşelerinin yerinde olduğu gözlenen Şükran Ovalı ve Caner Erkin, rüzgara fazla dayanamamış ve kısa süren deniz keyfinin akabinde çabucak localarına geçerek kurulanmıştı.

YARDIMA MUHTAÇ OLANLARA GÖNDERİYOR

Tüm bunların akabinde ‘Yargı’daki başarılı performansıyla isminden kelam ettiren 37 yaşındaki Şükran Ovalı, alkışlanacak bir harekette bulundu. Yaptığı yeterliliklerin duyulmaması için kırkı kırk yaran oyuncunun, Ulusal futbolcu Caner Erkin’le 4.5 yıl evvel kucağına aldığı kızı Mihran Ela’nın hiçbir elbisesini ve ayakkabısını atmayarak; yardıma muhtaç olanlara gönderdiği ortaya çıktı.

Çocuğunun elbiselerini yardımcılarıyla birlikte ihtimamlı bir biçimde paketleyen hoş oyuncunun, bu eşyaları hem kendi belirlediği insanlara, hem de yardım kuruluşlarına bağışladığı öğrenildi. Yaptığı bu hayır işinin de duyulmasını istemeyen Şükran Ovalı’nın, futbolcu eşi Caner Erkin’le yaptığı öbür bağışların da hatırı sayılır cinsten olduğu söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir