SON DAKİKA! TOGG fiyatı açıklanıyor! TOGG ön şipariş nasıl verilir? TOGG ön sipariş nereden? TOGG ilk teslimat ne zaman?

Yerli araba TOGG’un satış tarihi ve fiyat listesi gündemdeki yerini aldı. Açıklamalar sonrasında TOGG fiyatı sorgulamaları sürat kazandı. İşte merak edilen aktüel bilgiler… SON DAKİKA! TOGG fiyatı açıklanıyor! TOGG ön şipariş nasıl verilir? TOGG ön sipariş nereden? TOGG birinci teslimat ne vakit?

TOGG ÖN ŞİPARİŞ NASIL VERİLİR?

TOGG C-SUV çok yakında ön siparişe açılacak ve akabinde teslimat süreci başlayacak. Fiyatların yarın resmi olarak açıklanacağı belirtiliyor. TOGG, mart ayı içinde web sitesi ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş almaya başlayacak.

Siparişler ve siparişlerin teslimat sıralaması çekilişle belirlenecek ve mart ayı sonundan itibaren birinci arabalar kullanıcılarına teslim edilmeye başlanacak. Togg, 2023 yılı içerisinde 20 bin adet araç üretmeyi hedefliyor.

ÖN SİPARİŞ VE MÜRACAAT SÜRECİ

Togg’un fiyat listesinin açıklanmasının akabinde ön siparişler internette resmi site üzerinden ve birebir vakitte taşınabilir uygulama üzerinden yapılabilecek. Nisan ayı boyunca bu süreç devam edecek.

KURAYLA BELİRLENECEK

Ön siparişlerin akabinde Türkiye’nin birinci yerli arabası Togg’a sahip olacak isimler kurayla belirlenecek. Ön sipariş periyodu sona erdiğinde 2023 yılı içinde Togg akıllı aygıtı teslim almaya hak kazananları ve hak kazananlar ortasında teslimat önceliğinin belirleneceği bir çekiliş yapılacak.

TOGG BİRİNCİ TESLİMAT NE VAKİT?

İlk teslimat tarihinin Nisan ayı içerisinde olması bekleniyor. Togg, 2023 yılında 20 bin adet akıllı aygıt üretecek ve akıllı aygıtlar yıl boyunca kullanıcılarına teslim edilecek.

Mart ayı içinde web sitesi ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş almaya başlayacak, siparişleri ve siparişlerin teslimat sıralaması çekilişle belirlenecek ve mart ayı sonundan itibaren birinci akıllı aygıtlarını kullanıcılarına teslim etmeye başlayacaktır.

TOGG ÖN SİPARİŞ NEREDEN?

Togg C-SUV çok yakında ön siparişe açılacak ve akabinde teslimat süreci başlayacak. Fiyatların bugün resmi olarak açıklanacağı belirtiliyor. Togg, mart ayı içinde web sitesi ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş almaya başlayacak. Siparişler ve siparişlerin teslimat sıralaması çekilişle belirlenecek ve mart ayı sonundan itibaren birinci arabalar kullanıcılarına teslim edilmeye başlanacak. Togg, 2023 yılı içerisinde 20 bin adet araç üretmeyi hedefliyor.

TOGG SİPARİŞ EKRANI AÇILDI MI?

TOGG’u sipariş etmek için bir ekran bulunmuyor. TOGG ön sipariş süreci başladığında ayrıntılar haberimizde yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir