‘Kocam beni diri diri yaktı’ demişti! İddiaların hedefindeki adam konuştu

Elazığ’da yaşayan 2 çocuk annesi Ezgi Yıldız, daha evvel eşi tarafından tekraren darp edildiğini ve son olarak da üzerine kaynar su dökülerek yakıldığını tez etmişti. Koca Muhammed Yıldız, eşinin tezlerine karşılık verdi. Olay günü meskende olamadığını lisana getiren Yıldız, savlara katılmadığını ve bunun bir oyun olduğunu söyledi.

“BARIŞALIM DİYE BENDEN 5 BİN LİRA FİYAT ALINDI”

Olayın yanlışsız olmadığını aktaran Muhammed Yıldız, “İddiaların hiçbir halde katılmıyorum. Bu ailesinin bir oyunudur. 2 kez boşanma davası açıldı. Birincisinde kendi isteği ile feragat edildi. Barışalım diye benden avukat aracılığı ile 5 bin lira fiyat alındı. İkinci davada ben Elazığ merkezde çalışıyordum ve eşim köydeydi. Oradan ziynet eşyalarla birlikte eşim, ailesinin konutuna döndü. Ziynet eşyalar orada harcandı. Son olayda ise benim bir alakam yoktur. Ben olayın olduğu esnada bizim oradan gelen bir amcanın aracına binip çarşıya gittim. O sırada babası telefonla arayıp gel buluşup konuşalım dedi. Konuştuk ve bana sen kızımı yakmışsın, seni yakarım, konutunu yıkarım, aileni yakarım, sizi dağa çıkarırım üzere sözler kullandı. Kayınbabam o denli söyleyince sen ne diyorsun, ne saçmalıyorsun dedim. Sen işine git ben senin meskenine gidiyorum dedi. Ben de olaydan şüphelenerek işe gitmedim, konuta gittim. Meskene vardım ve eşim meskende yok. Kayım babam ile hastaneye gitmiş. Kaynanam ve yanında 3 tane yabancı bayan var. Burada ne oluyor dedim. Hiçbir şey demeden herkes meskenine dağıldı. Aslında o sıra polis geldi. Olayın benle alakası yoktur” diye konuştu.

Boşanmayı kabul ettiğini aktaran Yıldız, “Ama hakikaten samimiyse benden hiçbir fiyat talep etmeden gelsin boşansın. Şayet niyeti maddi olarak benden bir şey koparmak değilse gelsin boşanalım. Bu bana yapılan bir oyundur. Şayet ben kolunu kırmış isem rastgele bir raporu var mı yada mahkemeye sunulmuş mu. Çocuklara darp varsa rapor alınsın ve mahkemeye sunulsun. En son ki davada 4 bin lira nafaka istendi. Ben askeri fiyat ile çalışan biriyim o parayı nasıl ödeyebilirim” halinde konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir