EYT’li Teoman’dan yeni açıklama: Maaşlar yattı mı

Daha evvel, “EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) bana da vurdu” diyen müzikçi Teoman’a, “Maaşınız yattı mı?” sorusu yöneltildi. Teoman, “Daha evvelden ben emekliliğimi almıştım lakin EYT’li olmak ve insanların dalga geçmesi inanın çok hoşuma gidiyor. Gerimden ‘EYT’li Teoman’ diye bağıranlar var” diyerek, kahkaha attı.

Şarkıcı Teoman, Beyoğlu Cihangir’deki bir yerin çıkışında kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etti.

Habertürk’ten Atakan Makar’ın haberine nazaran, daha evvel, “EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) bana da vurdu” diyen Teoman’a, “Maaşınız yattı mı?” sorusu yöneltildi. Mevzuyla ilgili konuşan Teoman, “Daha evvelden ben emekliliğimi almıştım lakin EYT’li olmak ve insanların dalga geçmesi inanın çok hoşuma gidiyor. Ben seviyorum ya… ‘Teoman bile EYT’li deyince gülüyorlar. Onlar memnun oluyor diye ben daha çok keyifli oluyorum ve hoşuma gidiyor. Ardımdan ‘EYT’li Teoman’ diye bağıranlar var” açıklamasını yaparak, güldü.

ÖYLE BOŞ BOŞ DOLAŞIYORUM

Teoman, “Emekli hayatı yaşıyorum. Ben yarı emekliyim, yalnızca vereceğim konserleri ikiye böldüm. Hayatımın hiçbir şeyinden feragat etmedim. O denli boş boş dolaşıyorum, az sinema seyrediyorum ve daha çok kitap okuyorum. Artık ben kendime bir ‘tembellik kariyeri’ yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum” halinde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir