Bursaspor’un efsanesi Batalla, Nilüfer Belediye FK’nın yeni teknik direktörü oldu

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nilüfer Belediye FK, teknik yöneticilik koltuğuna Bursaspor formasıyla efsane olan eski futbolcu Pablo Martin Batalla’yı getirdi.

3 YILLIK MUAHEDE İMZALANDI

Kulüpten mutabakata ait yapılan açıklamada ,”Kulüp liderimiz Sayın Tamer İşler’in Kamoyunu bilgilendirme metni; Bursaspor’umuzun efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla’yı Bursaspor’umuzun efsane Başkanı rahmetli İbrahim Yazıcı’ya ismini yaşattığımız Stadı’nda kavuşturuyoruz. Kulübümüz gelecek dönem planlamaları doğrultusunda “Teknik Direktörlük” vazifesi için Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık muahede sağlamış ve mukavele imzalamış bulunmaktayız. Futbolculuk meslek basamaklarını adım adım çıkarak efsane olan Pablo Martin Batalla’ya yeni teknik yöneticilik mesleğinde muvaffakiyetler dileriz.

“TEMENNİMİZ BİR GÜN BURSASPOR’UN BAŞINDA GÖRMEK”

Pablo Martin Batalla’nın kulübümüzde deneyim edinerek efsane hoca olarak Bursa’mızın hiç bir vakit vazgeçilmeyecek pahası olan Bursaspor’umuzun başında da bir gün teknik yönetici olarak görme dileğimiz en büyük temennimizdir. Kamuoyuna hürmetlerimizle duyurulur.” tabirlerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir